Czas realizacji zamówienia

  Po złożeniu zamówienia w moim sklepie internetowym, od razu otrzymasz ode mnie potwierdzenie zakupu na Twój podany adres e-mail. To pierwszy krok w procesie, który rozpoczyna Twoje doświadczenie zakupowe ze mną. Następnie, gdy przetwarzam Twoje zamówienie, staram się zrealizować je tak szybko, jak to możliwe.

  Czas wysyłki uzależniony jest od wybranej formy płatności i dostawy. Jeżeli zdecydujesz się na płatność online lub przelew, Twoje zamówienie opuszcza moją siedzibę natychmiast po zaksięgowaniu płatności na moim koncie. Dostarczaniem przesyłek zajmuje się firma kurierska, a czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz Twojego adresu. Zazwyczaj możesz oczekiwać dostawy w ciągu do 2 dni roboczych od momentu nadania. Jednakże, zwracam uwagę, że w przypadku płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki może się wydłużyć ze względu na czas realizacji przelewu.

  Dziękuję za złożenie zamówienia i pragnę, abyś był świadomy, że staram się, aby cały proces, od złożenia zamówienia po dostawę, był dla Ciebie jak najszybszy i najbardziej efektywny. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, jestem do Twojej dyspozycji.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl